Milí rodiče,

V loňském roce jsme již podruhé pořádali akci Vánoční přání pro osamělé seniory, zapojilo se i několik dalších mateřských škol. Dárky a přání udělaly velkou radost, a nakonec se jich sešlo tolik, že se dostalo na všechny babičky a dědečky v Klubech seniorů Křejpského, Šalounova a Campanus i v Domovech seniorů a Domech s pečovatelskou službou na JM a dárky jsme přidaly i k obědům, které se rozváží seniorům.

Rádi bychom udělali radost i letos, a proto se na vás obracíme s prosbou.

My s dětmi vyrobíme přáníčka a vás poprosíme, zda přidáte drobný dárek – křížovky, knihu, čokoládu, čaj …

Dárečky zabalte a označte třeba písmenky D a B, aby se poznalo, zda se jedná o dárek pro dědečka nebo babičku. Neoznačené dárky budou chápány jako vhodné pro dědečky i babičky (třeba ty s nějakou sladkostí).

Do konce listopadu předejte dárky ve třídě. Některé kluby mají schůzky hned na začátku prosince, tak abychom je včas předali.

Krásné podzimní dny

Věra Bokrová